Pierwsza Dama przygotowała świąteczne ozdoby w ramach akcji „Choinki Jedynki”

Im więcej dajesz, tym…
Grudzień 4, 2018
Licytacja wyróżnionych prac
Grudzień 8, 2018

Pierwsza Dama przygotowała świąteczne ozdoby w ramach akcji „Choinki Jedynki”

Bożonarodzeniowa atmosfera zawitała już do siedziby Polskiego Radia, gdzie na wyjątkową aukcję charytatywną Małżonka Prezydenta przekazała własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. W niedzielę została zainaugurowana siedemnasta edycja akcji „Choinki Jedynki” na rzecz fundacji „Mimo Wszystko” i „Pomóż mi żyć”.

– Z ogromną radością i przyjemnością już po raz czwarty biorę udział w akcji „Choinki Jedynki” – mówiła patronka wydarzenia, Agata Kornhauser-Duda, która wyraziła nadzieję, że inicjatywa – również w tym roku – wyzwoli wiele dobra, które przełoży się na konkretne wsparcie.  – Naprawdę warto wspomóc podopiecznych tych dwóch fundacji: to są wspaniałe osoby, które oczekują, że będziemy je po prostu akceptować – podkreśliła Pierwsza Dama. Poprzez licytację prac stworzonych m.in. przez wybitne postacie ze świata kultury, sportu, rozrywki i nauki zostaną zebrane środki, które jak wyjaśniła Pierwsza Dama, posłużą rehabilitacji i terapii osób z niepełnosprawnościami, a także pomogą im rozwijać zainteresowania i umiejętności. – Są oni integralną częścią naszego społeczeństwa – podkreśliła Agata Kornhauser-Duda, zachęcając słuchaczy Programu Pierwszego Polskiego Radia do hojności w „tym pięknym okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia”.

Więcej informacji: http://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/aktywnosc/art,484,pierwsza-dama-przygotowala-swiateczne-ozdoby-w-ramach-akcji-choinki-jedynki.html